• Obecnie brak na stanie

Tadé TACA TALERZ orientalny dekoracyjny do serwowania PROSTOKĄTNY aluminiowy kuty 25cmx13cm

68,99 zł
Brutto

TACA TALERZ orientalny, dekoracyjny do serwowania PROSTOKĄTNY. Szlachetny i estetyczny materiał, piękny srebrzysty kolor. Kute aluminium, jest o wiele bardziej wyrafinowane! Wygodny i dekoracyjny w salonie/jadalni do przetrzymywania w nim owoców, smakołyków. W przedpokoju jako sama dekoracja lub wykorzystany na akcesoria i bibeloty. W łazience przydatny na ustawienie mydła w płynie, pumeksu, gąbki, szczotki do masażu ciała, jest tak pojemny, iż wiele kosmetyków będziesz miał/miała w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy jest używany do obsługi, czy do dekoracji, jego obfite kute elementy odbijają światło. Bardzo ładna rzemieślnicza robota, wgłębienia w kształcie przypominającym krople wody. Praktyczna i elegancka w każdych okolicznościach.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé TACA TALERZ orientalny, dekoracyjny do serwowania PROSTOKĄTNY aluminiowy kuty. Szlachetny i estetyczny materiał, piękny srebrzysty kolor. Kute aluminium, jest o wiele bardziej wyrafinowane! Wygodny i dekoracyjny w salonie/jadalni do przetrzymywania w nim owoców, smakołyków. W przedpokoju jako sama dekoracja lub wykorzystany na akcesoria i bibeloty. W łazience przydatny na ustawienie w nim mydła w płynie, pumeksu, gąbki, szczotki do masażu ciała, jest tak pojemny, iż wiele kosmetyków będziesz miał/miała w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy jest używany do obsługi, czy do dekoracji, jego kute elementy obficie i radośnie odbijają światło. Srebrna TACA TALERZ dzięki metodzie kutego aluminium odbijającego światło i kolory przywołuje tysiące iskier fajerwerków. Bardzo ładna rzemieślnicza robota, wgłębienia w kształcie przypominającym krople wody. Praktyczny i elegancki w każdych okolicznościach. Dzięki oryginalnemu formatowi będzie szykowny i niezbędny na każdą świąteczną okazję. Nietypowy, cienki i wydłużony format, do oryginalnej dekoracji lub do prezentacji aperitifów, ciast czy sushi.

ALUMINIUM - Szlachetny i estetyczny materiał, piękny srebrzysty kolor, nadający się do recyklingu jak szkło, aluminium jest najpowszechniejszym metalem w skorupie ziemskiej. Blacha i odlewane aluminium ze względu na swoje walory techniczne i estetyczne zajmują ważne miejsce w sztuce stołowej i łazienkowej.

Dzieło orientalnego rzemiosła, oryginalne, proste, estetyczne. Do utrzymania w czystości wystarczy woda z mydłem i delikatna ściereczka, która przywróci blask.

ROZMIAR: 35cmx13cm

DO JAKIEGO ZASTOSOWANIA?

Kucie okrągłe i nieregularne. Podłużna TACA TALERZ, idealna do umieszczenia ciasta, sushi lub dowolnej kompozycji dekoracyjnej Twojego wynalazku!

TDALU25

Specyficzne kody

EAN13
3593290028245

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé TACA TALERZ orientalny...

68,99 zł