• Obecnie brak na stanie

Tadé TACA TACKA orientalna dekoracyjna do serwowania KWADRATOWA aluminiowa kuta kolor ZŁOTY 25cmx25cm

96,99 zł
Brutto

TACA TACKA orientalna, dekoracyjna do serwowania KWADRATOWA. Szlachetny i estetyczny materiał, piękny złocisty kolor. Kute aluminium, jest o wiele bardziej wyrafinowane! Wygodna i dekoracyjna w salonie/jadalni do przetrzymywania w nim owoców, smakołyków. W przedpokoju jako sama dekoracja lub wykorzystana na akcesoria i bibeloty. W łazience przydatna na ustawienie mydła w płynie, pumeksu, gąbki, szczotki do masażu ciała, jest tak pojemna, iż wiele kosmetyków będziesz miał/miała w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy jest używana do obsługi, czy do dekoracji, jej obfite kute elementy odbijają światło. Bardzo ładna rzemieślnicza robota, wgłębienia w kształcie przypominającym krople wody. Praktyczna i elegancka w każdych okolicznościach.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé TACA TACKA orientalna, dekoracyjna do serwowania KWADRATOWA aluminiowa kuta. Szlachetny i estetyczny materiał, piękny złocisty kolor. Kute aluminium, jest o wiele bardziej wyrafinowane! Wygodna i dekoracyjna w salonie/jadalni do przetrzymywania w nim owoców, smakołyków. W przedpokoju jako sama dekoracja lub wykorzystana na akcesoria i bibeloty. W łazience przydatna na ustawienie w niej mydła w płynie, pumeksu, gąbki, szczotki do masażu ciała, jest tak pojemna, iż wiele kosmetyków będziesz miał/miała w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy jest używana do obsługi, czy do dekoracji, jej kute elementy obficie i radośnie odbijają światło. Złota TACA TACKA dzięki metodzie kutego aluminium odbijającego światło i kolory przywołuje tysiące iskier fajerwerków. Jej piękny blond kolor wnosi delikatny i cenny dotyk złota, zarówno ponadczasowy, jak i nowoczesny, który z radością wtapia się w każde wnętrze, zarówno klasyczne, retro, jak i współczesne. Kolor złota, które odbija piękne i ciepłe światło. Bardzo ładna rzemieślnicza robota, wgłębienia w kształcie przypominającym krople wody. Praktyczna i elegancka w każdych okolicznościach. Dzięki oryginalnemu formatowi będzie szykowna i niezbędna na każdą świąteczną okazję. Oryginalny, elegancki i kwadratowy format, do oryginalnej dekoracji lub do prezentacji aperitifów, ciast lub wykwintnej kawy. Format TACY doskonale przyciągnie wzrok na którym ustawisz eleganckie świece.

ALUMINIUM - Szlachetny i estetyczny materiał, piękny srebrzysty kolor, nadający się do recyklingu jak szkło, aluminium jest najpowszechniejszym metalem w skorupie ziemskiej. Blacha i odlewane aluminium ze względu na swoje walory techniczne i estetyczne zajmują ważne miejsce w sztuce stołowej i łazienkowej.

Dzieło orientalnego rzemiosła, oryginalne, proste, estetyczne. Do utrzymania w czystości wystarczy woda z mydłem i delikatna ściereczka, która przywróci blask.

ROZMIAR: 25cmx25cm

DO JAKIEGO ZASTOSOWANIA?

Kucie okrągłe i nieregularne. Kwadratowa TACA TACKA, idealna do umieszczenia, podania, serwowania ciasta, wykwintnej kawy lub dowolnej kompozycji dekoracyjnej Twojego wynalazku!

TDBRASS35

Specyficzne kody

EAN13
3593290028481

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé TACA TACKA orientalna...

96,99 zł