• Obecnie brak na stanie

Tadé TACA orientalna dekoracyjna OKRĄGŁA aluminiowa kuta Ø35cm

110,99 zł
Brutto

TACA orientalna, dekoracyjna OKRĄGŁA. Szlachetny i estetyczny materiał, piękny srebrzysty kolor. Kute aluminium, jest o wiele bardziej wyrafinowane! Wygodna i dekoracyjna w salonie/jadalni do przetrzymywania w niej owoców, smakołyków. W przedpokoju jako sama dekoracja lub wykorzystana na akcesoria i bibeloty. W łazience przydatna na ustawienie w niej mydła w płynie, pumeksu, gąbki, szczotki do masażu ciała, jest tak pojemna, iż wiele kosmetyków będziesz miał/miała w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy jest używany do obsługi, czy do dekoracji, jego obfite krzywizny radośnie odbijają światło. Bardzo ładna rzemieślnicza robota, dziurkowana w kształcie przypominającym migdały, promienie lub kropelki. Praktyczna i elegancka w każdych okolicznościach.

ROZMIAR: Ø35cm

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé TACA orientalna, dekoracyjna OKRĄGŁA. Szlachetny i estetyczny materiał, piękny srebrzysty kolor. Kute aluminium, jest o wiele bardziej wyrafinowane! Wygodna i dekoracyjna w salonie/jadalni do przetrzymywania w niej owoców, smakołyków. W przedpokoju jako sama dekoracja lub wykorzystana na akcesoria i bibeloty. W łazience przydatna na ustawienie w niej mydła w płynie, pumeksu, gąbki, szczotki do masażu ciała, jest tak pojemna, iż wiele kosmetyków będziesz miał/miała w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki. Niezależnie od tego, czy jest używany do obsługi, czy do dekoracji, jego obfite krzywizny radośnie odbijają światło. Bardzo ładna rzemieślnicza robota, dziurkowana w kształcie przypominającym migdały, promienie lub kropelki. Praktyczna i elegancka w każdych okolicznościach.

ALUMINIUM - Szlachetny i estetyczny materiał, piękny srebrzysty kolor, nadający się do recyklingu jak szkło, aluminium jest najpowszechniejszym metalem w skorupie ziemskiej. Blacha i odlewane aluminium ze względu na swoje walory techniczne i estetyczne zajmują ważne miejsce w sztuce stołowej i łazienkowej.

Dzieło orientalnego rzemiosła, oryginalne, proste, estetyczne. Do utrzymania w czystości wystarczy woda z mydłem i delikatna ściereczka, która przywróci blask.

ROZMIAR: Ø35cm

TDALU10

Specyficzne kody

EAN13
3593290028184

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé TACA orientalna...

110,99 zł