Tadé MYJKA SIZALOWA Hammam 4x12cm

25,99 zł
Brutto

MYJKA SIZALOWA wykonana z delikatnie splecionych włókien sizalowch. Użyta na mokro z mydłem zapewnia obfitą i bogatą pianę. Łagodnie i skutecznie oczyszcza i peelinguje. Delikatne okrężne ruchy zapewnią również stymulujący i energetyzujący masaż twarzy i ciała. Solidne i giętkie przeplatane włókna roślinne delikatnie złuszczające skórę. 

Mokra kulka jest używana, albo z mydłem Aleppo, albo z czarnym mydłem, aby pozbyć się ze skóry zanieczyszczeń, martwego naskórka.  Ćwicz masaż okrężnymi ruchami (masażu i usuwania zanieczyszczeń ze skóry) , a następnie dokładnie spłucz przed nałożeniem kremu lub oleju.

Myjka sizalowa może być impregnowany kilkoma kroplami olejku eterycznego dla pachnącej nuty. Może być myta w wodzie o temperaturze 60°C.

Ilość
0
Towar w magazynie

Tadé MYJKA SIZALOWA wykonana z delikatnie splecionych włókien sizalowch. Użyta na mokro z mydłem zapewnia obfitą i bogatą pianę. Łagodnie i skutecznie oczyszcza i peelinguje. Delikatne okrężne ruchy zapewnią również stymulujący i energetyzujący masaż twarzy i ciała.

SPOSÓB UŻYCIA:

Używać do peelingu na wilgotne ciało z mydłem bądź żelem pod prysznic. Doskonale oczyszcza, usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka pozostawiając skórę, jedwabiście gładką i zdrową.

Fabriqué en France

GANLIFA04

Opis

Przeznaczenie
do ciała
do twarzy i szyi
kąpiel i prysznic
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé MYJKA SIZALOWA Hammam...

25,99 zł