Aleppo Soap Co. SÓL z Morza Martwego 500g

52,99 zł
Brutto

SÓL z MORZA MARTWEGO użyta do kąpieli przyniesie odprężenie i rewitalizację. Użyta w niewielkiej ilości może posłużyć jako energetyzujący peeling do ciała (dla zwiększenia komfortu, zaleca się zmieszać ją z olejkiem do pielęgnacji ciała). Morze Martwe jest niezwykłym rezerwuarem bogatych w pierwiastki śladowe i minerały kryształów solnych wyjątkowo przyjaznych delikatnej i wrażliwej skórze, zastałym mięśniom i stawom.

Ilość
0
Towar w magazynie

Aleppo Soap Co. Morze Martwe jest niezwykłym rezerwuarem bogatych w pierwiastki śladowe i minerały kryształów solnych wyjątkowo przyjaznych delikatnej i wrażliwej skórze, zastałym mięśniom i stawom. SÓL użyta do kąpieli przyniesie odprężenie i rewitalizację (dla zwiększenia komfortu, zaleca się zmieszać ją z olejkiem do pielęgnacji ciała). Użyta w niewielkiej ilości może posłużyć jako energetyzujący peeling do ciała.

SPOSÓB UŻYCIA:

Pełna garść soli wystarczy, aby przygotować rewitalizującą kąpiel. Aby przygotować peeling wystarczy zmieszać równe ilości soli i wody lub suchego olejku do pielęgnacji ciała. Nie spożywać. Unikać kontaktu z oczami. Spłukać dokładnie po użyciu.

SKŁAD:

Maris Sal (sól morska)*.

* Składniki pochodzenia naturalnego: 99.9%.

ASELS11

Opis

Przeznaczenie
do ciała
kąpiel i prysznic

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. SÓL z Morza...

52,99 zł