• Obecnie brak na stanie

BioFresh Ekskluzywny Skoncentrowany KREM LIFTINGUJĄCY Masło Shea i olej Jojoba 30ml

29,99 zł
Brutto

Ekskluzywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa o działaniu napinającym, pomagająca kontrolować proces starzenia. Eliksir energii i młodości, który nawilża, odżywia, chroni i rewitalizuje. Skóra wygląda na jędrniejszą, zrewitalizowaną i widocznie odmłodzoną. Zawiera 100% czystego bułgarskiego olejku różanego. Koncentrat do skóry zawierający olej różany, masło shea i wodę różaną powoduje ogólne ujędrnienie skóry i działa zapobiegawczo na zmarszczki. Świetny środek na ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Koncentrat nadaje skórze energii i młodzieńczy wygląd, nawilża, odżywia, chroni i regeneruje. Po użyciu widocznie napina skórę twarzy i natychmiast ją nawilża.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

BioFresh Ekskluzywna pielęgnacja przeciwstarzeniowa o działaniu napinającym, pomagająca kontrolować proces starzenia. Eliksir energii i młodości, który nawilża, odżywia, chroni i rewitalizuje. Skóra wygląda na jędrniejszą, zrewitalizowaną i widocznie odmłodzoną. Zawiera 100% czystego bułgarskiego olejku różanego. Koncentrat do skóry zawierający olej różany, masło shea i wodę różaną powoduje ogólne ujędrnienie skóry i działa zapobiegawczo na zmarszczki. Świetny środek na ujędrnienie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Koncentrat nadaje skórze energii i młodzieńczy wygląd, nawilża, odżywia, chroni i regeneruje. Po użyciu widocznie napina skórę twarzy i natychmiast ją nawilża. Połączenie składników aktywnych, które działają synergistycznie* - masło shea, olejek różany i woda różana i prowadzą do skutecznego, szybkiego i zauważalnego rezultatu, gdy cała skóra jest ujędrniona, jednocześnie działa jako zapobieganie zmarszczkom.

*Działanie synergistyczne – to takie działanie dwóch mechanizmów, w którym ich łączny efekt jest większy niż suma efektów ich działania oddzielnie

W swoim składzie zawiera:

- naturalną wodę z płatków z róży damasceńskiej

- masło shea

- olej jojoba

- olej z płatków z róży damasceńskiej

APLIKOWANIE:

Nałóż serum na dobrze oczyszczoną twarz i wmasuj ją lekkimi okrężnymi ruchami.

CIEKAWOSTKA:

Woda różna i bułgarski olej różany to towary eksportowe Bułgarii od początku XVIII wieku. Nigdzie indziej na świecie, nie udaje się wyhodować róż o tak intensywnym aromacie, oraz o tak wspaniałych właściwościach pielęgnacyjnych. Spowodowane jest to specyficznym klimatem Bułgarii. Nadaje się do delikatnej i wrażliwej skóry. Płatki róż zbierane są tylko przez trzy tygodnie, a następnie destyluje się z nich jeden z najdroższych olejów świata . Litr różanego olejku kosztuje ok. 6 tysięcy euro (ok. 25 000 zł), Aby powstał gram olejku potrzeba trzech ton kwiatów! Jest bardzo trwały i ma jedyny, niepowtarzalny aromat. Bułgarski olej różany zawiera ponad 300 dobroczynnych związków. Za swoje przeciwzapalne i pielęgnujące właściwości zdobył uznanie firm kosmetycznych, farmaceutycznych i spożywczych na całym świecie. Np. jest składnikiem sławnych perfum jak Chanel No 5.

Producent: Biofresh Bułgaria

096558

Opis

Zapach
róża damasceńska
Pojemność
30 ml

Specyficzne kody

EAN13
3800200965584

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BioFresh Ekskluzywny...

29,99 zł