BioFresh Ekskluzywne Odmładzające SERUM Bułgarska Róża z ARGIRELINE oraz z olejem z róży damasceńskiej 40ml

39,99 zł
Brutto

Ekskluzywne Odmładzające SERUM do twarzy zawiera 100% naturalny olejek różany, kompleks przeciwstarzeniowy z ARGIRELINE i naturalne masło shea i olej jojoba. Serum stymuluje procesy regeneracyjne w skórze, zmniejsza skurcze mięśni twarzy – podobnie jak Botox, ale bez jego szkodliwych skutków ubocznych. Zmniejsza głębokość głębokich zmarszczek i wygładza drobne linie. Odsuń na dalszy plan tradycyjny botoks! ARGIRELINE umożliwia najbezpieczniejszą i jednocześnie najłagodniejszą dla skóry metodę usuwania zmarszczek mimicznych. Nowy rewolucyjny produkt oparty w 100% na naturalnym, czystym bułgarskim olejku różanym. W połączeniu z innowacyjnym biokompleksem zawierającym ARGIRELINE, promuje postępującą odbudowę skóry z długotrwałym efektem odmładzającym.

Ilość
0
Towar w magazynie

BioFresh Ekskluzywne Odmładzające SERUM do twarzy zawiera 100% naturalny olejek różany, kompleks przeciwstarzeniowy z ARGIRELINE i naturalne masło shea i olej jojoba. Serum stymuluje procesy regeneracyjne w skórze, zmniejsza skurcze mięśni twarzy – podobnie jak tradycyjny botox, ale bez jego szkodliwych skutków ubocznych. Zmniejsza głębokość głębokich zmarszczek i wygładza drobne linie. Nowy rewolucyjny produkt oparty w 100% na naturalnym, czystym bułgarskim olejku różanym. W połączeniu z innowacyjnym biokompleksem zawierającym ARGIRELINE, promuje postępującą odbudowę skóry z długotrwałym efektem odmładzającym.

W swoim składzie zawiera:

- naturalną wodę z płatków z róży damasceńskiej

- masło shea

- olej jojoba

- olej z płatków z róży damasceńskiej

- *Argirelinę (ekobotox; nowej generacji peptyd o działaniu alternatywnym do toksyny botulinowej, powodujący silne wygładzenie zmarszczek mimicznych)

*ARGIRELINE - technologia, która działa, aby redukować oznaki starzenia. Ma działanie ukierunkowane na obszary twarzy podatne na powstawanie zmarszczek mimicznych, łącznie z obszarem wokół oczu i ust oraz strefą czoła.

APLIKOWANIE:

Nałóż serum na dobrze oczyszczoną twarz i wmasuj ją lekkimi okrężnymi ruchami.

CIEKAWOSTKA:

Woda różna i bułgarski olej różany to towary eksportowe Bułgarii od początku XVIII wieku. Nigdzie indziej na świecie, nie udaje się wyhodować róż o tak intensywnym aromacie, oraz o tak wspaniałych właściwościach pielęgnacyjnych. Spowodowane jest to specyficznym klimatem Bułgarii. Nadaje się do delikatnej i wrażliwej skóry. Płatki róż zbierane są tylko przez trzy tygodnie, a następnie destyluje się z nich jeden z najdroższych olejów świata . Litr różanego olejku kosztuje ok. 6 tysięcy euro (ok. 25 000 zł), Aby powstał gram olejku potrzeba trzech ton kwiatów! Jest bardzo trwały i ma jedyny, niepowtarzalny aromat. Bułgarski olej różany zawiera ponad 300 dobroczynnych związków. Za swoje przeciwzapalne i pielęgnujące właściwości zdobył uznanie firm kosmetycznych, farmaceutycznych i spożywczych na całym świecie. Np. jest składnikiem sławnych perfum jak Chanel No 5.

0965607

Opis

Zapach
róża damasceńska

Specyficzne kody

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BioFresh Ekskluzywne...

39,99 zł