La Corvette Mydło w Płynie KWIAT FIGI Cosmoc Organic 500ml

41,99 zł
Brutto

Mydło w płynie KWIAT FIGI delikatne, przeznaczone dla całej rodziny do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Składniki pochodzenia naturalnego. Mydło w płynie wytworzone według tradycyjnej receptury, warzone w otwartych kadziach. Na bazie oliwy z oliwek i oleju kokosowego pochodzących z upraw ekologicznych. Delikatne dla skóry, przyjazne dla planety. Bogate w glicerynę pochodzenia roślinnego. Mydło do rąk o naturalnej, płynnej konsystencji pozostawi dłonie czyste i miękkie. Wszystkie składniki zostały dobrane ze względu na ich miękkość i zbliżone pH skóry. Wyjątkowy i ekskluzywny produkt o zapachu lekkiej, świeżej słodyczy, przełamany świeżością bryzy morskiej.

Ilość
0
Towar w magazynie

La Corvette Mydło w płynie KWIAT FIGI delikatne, przeznaczone dla całej rodziny do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej. Składniki pochodzenia naturalnego. Mydło w płynie wytworzone według tradycyjnej receptury, warzone w otwartych kadziach. Na bazie oliwy z oliwek i oleju kokosowego pochodzących z upraw ekologicznych. Delikatne dla skóry, przyjazne dla planety. Bogate w glicerynę pochodzenia roślinnego. Mydło do rąk o naturalnej, płynnej konsystencji pozostawi dłonie czyste i miękkie. Wszystkie składniki zostały dobrane ze względu na ich miękkość i zbliżone pH skóry. Wyjątkowy i ekskluzywny produkt o zapachu lekkiej, świeżej słodyczy, przełamany świeżością bryzy morskiej.

Produkt roślinny i organiczny z certyfikatem ECOCERT Greenlife COSMOS ORGANIC. Wyjątkowy i ekskluzywny produkt o zapachu lekkiej, świeżej słodyczy, przełamany świeżością bryzy morskiej.

Składniki roślinne z upraw ekologicznych. Certyfikat COSMOS Organic wydany przez Ecocert Greenlife zgodnie z normą COSMOS.

99% składników jest pochodzenia naturalnego

11% wszystkich składników pochodzi z rolnictwa ekologicznego

SKŁAD:

Aqua (woda), kokos potasu**, dioctan glutaminianu tetrasodowego, guma celulozowa, gliceryna**, oliwian potasu**, olej kokosowy z kokosu*, zapach (zapach), kaprylan poliglicerylo-3, limonen, olej z owoców olea europaea (oliwka), linloool, sok z liści aloesu barbadensis w proszku.

*Składniki z rolnictwa ekologicznego

**Przetwarzane ze składników ekologicznych

Savonnerie du Midi

Fabriqué en France

270936

Opis

Przeznaczenie
do rąk
Zapach
figa
Pojemność
500 ml

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette Mydło w Płynie...

41,99 zł