La Corvette mydło marsylskie CZYSTE naturalne BIAŁE MYDŁO z roślinną gliceryną 5x100g

La Corvette mydło marsylskie CZYSTE naturalne BIAŁE MYDŁO z roślinną gliceryną 5x100g

29,99 zł
Brutto

CZYSTE BIAŁE MYDŁO z roślinną gliceryną. Mydło wielofunkcyjne (głównie higiena osobista, toaleta, ręczne pranie, odplamiacz) wykonane z oleju palmowego i ziaren palmowych. Prostokątne autentyczne mydła marsylskie o łącznej wadze 500 gram. Idealne do wszystkich domowych porządków. Myje, odtłuszcza, dezynfekuje wszystkie tkaniny, zarówno na zimną, jak i gorącą wodą. Idealny do wełny i delikatnych tkanin. Mydło neutralne, składające się w 100% tylko z olejów roślinnych. Zawiera roślinną glicerynę dla bardziej miękkich dłoni i jest wolny od barwników i zapachów. Autentyczne i czyste mydła marsylskie, bez zapachu, na bazie wyłącznie olejów roślinnych. Nadaje się do prania ręcznego. Mydła biodegradowalne. 5 sztuk mydła po 100g każde

Ilość
0
Towar w magazynie

La Corvette CZYSTE BIAŁE MYDŁO z roślinną gliceryną 5 sztuk mydła po 100g każde Mydło wielofunkcyjne (głównie higiena osobista, toaleta, ręczne pranie, odplamiacz) wykonane z oleju palmowego i ziaren palmowych. Mydło Marseille jest koniecznością! Służy do wszystkiego: do robienia artykułów gospodarstwa domowego, zmywania naczyń, czyszczenia ubrań, mycia rąk itp.

Do odkrycia i wybrana. Partia 5 czystych białych mydeł 100 g z biodegradowalnymi olejami roślinnymi La Corvette Wyprodukowano we Francji

Jest to produkt uniwersalny.

Mydło roślinne wyprodukowane wyłącznie na bazie olejów roślinnych. Bardzo delikatne. Przyjazne dla skóry i otoczenia. Tradycyjnie używane do pielęgnacji ciała, jak również w gospodarstwie domowym jako środek do czystości. Nie zawiera sztucznych barwników ani środków zapachowych. Hipoalergiczne. Biodegradowalne w ciągu 28 dni (zgodnie z metodą OECD 301D). Wyprodukowano w Marsylii.

Prostokątne autentyczne mydła marsylskie o łącznej wadze 500 gram. Idealne do wszystkich domowych porządków. Myje, odtłuszcza, dezynfekuje wszystkie tkaniny, zarówno na zimną, jak i gorącą wodą. Idealny do wełny i delikatnych tkanin. Mydło neutralne, składające się w 100% tylko z olejów roślinnych. Zawiera glicerynę dla bardziej miękkich dłoni i jest wolny od barwników i zapachów. Autentyczne i czyste mydła marsylskie, bez zapachu, na bazie wyłącznie olejów roślinnych. Nadaje się do prania ręcznego. Mydła biodegradowalne.

Partia 5 czystych białych mydeł 100 g z biodegradowalnymi olejami roślinnymi La Corvette Wyprodukowano we Francji

Bardzo popularne we Francji i za granicą mydło marsylskie to prosty produkt, którego właściwości są chwalone od wieków. Prawdziwe mydło marsylskie składa się w 100% z olejów roślinnych. Jest zatem naturalnie ekologiczny: ulega biodegradacji (100%, w mniej niż 28 dni) i nie zanieczyszcza środowiska (w szczególności wody). Wreszcie, ze względu na metodę produkcji przez gotowanie i powolne suszenie, jest ekonomiczny i może trwać dwa razy dłużej niż konwencjonalne mydło. Wykonane przez jedną z ostatnich 4 fabryk mydła w Marsylii.

Podwójne zastosowanie:

– Do ciała delikatnie myje skórę, gliceryna nadaje jej właściwości nawilżające i ochronne przed agresją zewnętrzną

– Do prania odrywa brud i odtłuszcza przy jednoczesnym poszanowaniu skóry.

Nie zawiera barwników ani substancji zapachowych i ulega biodegradacji w ciągu 28 dni.

Sposób użycia:

Wetrzyj mydło w mokrą tkaninę, potrzyj, a następnie spłucz. W przypadku wełny należy ją stosować ostrożnie i zawsze w zimnej wodzie, aby uniknąć filcowania. Jeśli używasz pralki, przed włożeniem odzieży do kosza, zwilż najbrudniejsze części lub plamami (mankiety, kołnierze itp.) potrzyj kostkę mydła i pozwól mu działać przez kilka minut, ewentualnie delikatnie pocierając. Następnie włóż ubranie do pralki, bez spłukiwania.

SKŁAD:

Sodium Palmate, Aqua (Water), Sodium Palm Kernelate, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate.

Palmian sodu, woda (woda), jądro palmy sodowej, gliceryna, kwas z ziaren palmowych, chlorek sodiun, wodorotlenek sodiun, EDTA tetrasodu, edytonian tetrasodiunu.

Savonnerie du Midi - Marseille

Fabriqué en France

270500

Opis

Przeznaczenie
uniwersalne
Zapach
naturalny
Opakowanie
folia
Produkt nie zawiera
bez parabenów, bez składników pochodzenia zwierzęcego
Waga
400g
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
oczyszczające, nawilżające

Specyficzne kody

EAN13
3182612705003

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette mydło...

29,99 zł