Tadé CZARNY wulkaniczny KAMIEŃ PUMEKSOWY

32,99 zł
Brutto

NATURALNY CZARNY KAMIEŃ PUMEKSOWY pochodzenia wulkanicznego z gór Libanu porosły słynnymi cedrami. Obrobiony rzemieślniczo, wchodzi w skład niezbędnych akcesoriów wykorzystywanych w każdej łaźni parowej. Porowata i ostra powierzchnia delikatnie i skutecznie usuwa zrogowacenia i zgrubienia naskórka na stopach, palcach, dłoniach, łokciach i kolanach. Ułatwia również, po uprzedniej gorącej kąpieli, usunięcie zabrudzeń z powierzchni skóry (farba, smar...). Nasączony odrobiną perfum i umieszczony w szafie wypełni ją aromatem.

Ilość
0
Towar w magazynie

Tadé NATURALNY CZARNY KAMIEŃ PUMEKSOWY pochodzenia wulkanicznego z gór Libanu porosły słynnymi cedrami. Obrobiony rzemieślniczo, wchodzi w skład niezbędnych akcesoriów wykorzystywanych w każdej łaźni parowej. Porowata i ostra powierzchnia delikatnie i skutecznie usuwa zrogowacenia i zgrubienia naskórka na stopach, palcach, dłoniach, łokciach i kolanach. Ułatwia również, po uprzedniej gorącej kąpieli, usunięcie zabrudzeń z powierzchni skóry (farba, smar...). Nasączony odrobiną perfum i umieszczony w szafie wypełni ją aromatem.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jako część zabiegu naturalnego domowego pedicure, zmiękczyć i przygotować stopy w gorącej wodzie. Następnie pocierając przystąpić do usuwania zgrubień i zrogowaceń. Kończąc zabieg nawilżyć stopy olejkiem pielęgnacyjnym.

SKŁAD:

Naturalny Kamień Wulkaniczny 

Fabriqué en France

TERPONC02

Opis

Przeznaczenie
do ciała
kąpiel i prysznic
stopy, palce, dłonie, łokcie i kolana
usuwanie zrogowaceń i zgrubień naskórka
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé CZARNY wulkaniczny...

32,99 zł