• Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. CZARNY wulkaniczny KAMIEŃ PUMEKSOWY

29,99 zł
Brutto

NATURALNY CZARNY KAMIEŃ PUMEKSOWY pochodzenia wulkanicznego z gór Libanu porosły słynnymi cedrami. Obrobiony rzemieślniczo, wchodzi w skład niezbędnych akcesoriów wykorzystywanych w każdej łaźni parowej. Porowata i ostra powierzchnia delikatnie i skutecznie usuwa zrogowacenia i zgrubienia naskórka na stopach, palcach, dłoniach, łokciach i kolanach. Ułatwia również, po uprzedniej gorącej kąpieli, usunięcie zabrudzeń z powierzchni skóry (farba, smar...). Nasączony odrobiną perfum i umieszczony w szafie wypełni ją aromatem.

Dzięki swojej silnej szorstkości pumeks doskonale wygładza modzele na stopach (pogrubiony i twardy obszar skóry).

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. NATURALNY CZARNY KAMIEŃ PUMEKSOWY pochodzenia wulkanicznego z gór Libanu porosły słynnymi cedrami. Obrobiony rzemieślniczo, wchodzi w skład niezbędnych akcesoriów wykorzystywanych w każdej łaźni parowej. Porowata i ostra powierzchnia delikatnie i skutecznie usuwa zrogowacenia i zgrubienia naskórka na stopach, palcach, dłoniach, łokciach i kolanach. Ułatwia również, po uprzedniej gorącej kąpieli, usunięcie zabrudzeń z powierzchni skóry (farba, smar...). Nasączony odrobiną perfum i umieszczony w szafie wypełni ją aromatem.

Pumeks Aleppo Soap Co. z naturalnej skały wulkanicznej jest czarnym kamieniem złuszczającym i likwidującym modzele. Złuszczający, stosuje się go na wilgotną skórę w okrągłych masażach, aby zetrzeć zrogowaciały naskórek na stopach i łokciach oraz zlikwidować martwy naskórek. Jest również doskonałym sprzymierzeńcem w depilacji. Pumeks, jest naturalną skałą pochodzącą ze stopionej skały wulkanicznej. Ten bardzo porowaty kamień jest używany jako środek złuszczający do usuwania modzeli i martwego naskórka ze stóp i łokci. Pumeks jest bardzo popularny w kosmetyce i występuje w różnych kształtach i kolorach: biały, w swojej surowej postaci, a nawet szary, czerwony lub czarny, może być surowy lub formowany, jasny lub ciemny. 

Marka Aleppo Soap Co. przedstawia go w postaci szorstkiego czarnego kamienia.

Ekologiczny, jego żywotność liczona jest w latach. Dlatego od samego początku inwestujemy w wysokiej jakości pumeks.

SPOSÓB UŻYCIA:

Jako część zabiegu naturalnego domowego pedicure, zmiękczyć i przygotować stopy w gorącej wodzie. Następnie pocierając przystąpić do usuwania zgrubień i zrogowaceń. Kończąc zabieg nawilżyć stopy olejkiem pielęgnacyjnym.

SKŁAD:

Naturalny Kamień Wulkaniczny 

Fabriqué en France

ASPONC03

Opis

Przeznaczenie
do ciała
kąpiel i prysznic
stopy, palce, dłonie, łokcie i kolana
usuwanie zrogowaceń i zgrubień naskórka
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3593290002481

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. CZARNY...

29,99 zł