La Corvette Mydelniczka aluminiowa podróżna na kostkę mydła marsylskiego 300g 80x80x80mm

La Corvette Mydelniczka aluminiowa podróżna na kostkę mydła marsylskiego 300g 80x80x80mm

41,99 zł
Brutto

La Corvette Mydelniczka aluminiowa podróżna na kostkę mydła marsylskiego 300g 80x80x80mm. Pojemnik na mydło La Corvette jest idealny do przechowywania lub transportu mydła. Nasze aluminiowe pudełko jest wielokrotnego użytku i idealnie pasuje do naszej kostki mydła marsylskiego o wadze 300g. Mydło marsylskie to ekologiczny, wielofunkcyjny produkt do higieny osobistej (ciało, włosy, zęby) oraz do konserwacji (naczynia, pranie) itp. Dzięki tej mydelniczce będziesz mógł zabrać swoje mydło marsylskie wszędzie! Wyschnie w pudełku i będzie łatwo przenoszony w bagażu. Do zaoferowania lub wykorzystania podczas podróży, to pudełko ozdobi Twoją łazienkę swoim eleganckim wyglądem i pozwoli Ci zabrać mydło marsylskie wszędzie!

Ilość
0
Towar w magazynie

La Corvette Mydelniczka aluminiowa podróżna na kostkę mydła marsylskiego 300g 80x80x80mm. Pojemnik na mydło La Corvette jest idealny do przechowywania lub transportu mydła. Nasze aluminiowe pudełko jest wielokrotnego użytku i idealnie pasuje do naszej kostki mydła marsylskiego o wadze 300g. Mydło marsylskie to ekologiczny, wielofunkcyjny produkt do higieny osobistej (ciało, włosy, zęby) oraz do konserwacji (naczynia, pranie) itp. Dzięki tej mydelniczce będziesz mógł zabrać swoje mydło marsylskie wszędzie! Wyschnie w pudełku i będzie łatwo przenoszony w bagażu. Do zaoferowania lub wykorzystania podczas podróży, to pudełko ozdobi Twoją łazienkę swoim eleganckim wyglądem i pozwoli Ci zabrać mydło marsylskie wszędzie!

Podaruj w prezencie lub spraw sobie przyjemność: mydelniczka na kostkę mydła marsylskiego 300g

Spraw przyjemność sobie lub swoim bliskim, oferując pudełko upominkowe La Corvette

La Corvette Eleganckie metalowe otwierane-zamykane pudełko na mydło Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Jest idealna do przechowywania lub transportu mydła. Nasze metalowe pudełko jest wielokrotnego użytku i idealnie dopasowuje się do naszych mydeł marsylskich 300g. Idealne w domu i w podróży. Praktyczna, lekka i wytrzymała, idealna w podróży. Piękny, niepowtarzalny każdy egzemplarz, wykonany rękami doświadczonych rzemieślników. Oprócz codziennej użyteczności wyrób dostarczy Ci dużo pozytywnych doznań estetycznych! Solidna. Trwała. To pudełko szanuje środowisko, wykonane jest z blachy białej, dzięki czemu można je poddać recyklingowi. Widnieje na nim wygrawerowane logo LA CORVETTE Savonnerie du Midi.

To pudełko wykonane jest z aluminium: odporne na wstrząsy, wodę i wilgoć. Nie rdzewieje.

Wymiary zewnętrzne: 80x80x80mm

Fabriqué en France

270985

Opis

Przeznaczenie
kąpiel i prysznic
na mydło
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

EAN13
3182612709858

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Corvette Mydelniczka...

41,99 zł