• Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie CZARNE MYDŁO w SPRAY certyfikowane ECOCERT 500ml TRÓJPAK Mydło Marsylskie 250g GRATIS

47,97 zł
Brutto

CZARNE MYDŁO w płynie OLIWKOWE - trójpak GRATIS Mydło Marsylskie OLIWKOWE 250g. Uniwersalny środek czystości z atomizerem do zastosowań w domu i ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia. Czyści, konserwuje i odtłuszcza wszelkie powierzchnie domowe. Nie wymaga spłukiwania. Odstręcza i eliminuje mszyce, pająki oraz inne owady z roślin. Wyprodukowany w Marsylii w tradycyjnym procesie saponifikacji w kadziach. Jego opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt organiczny z certyfikatem ECOCERT Greenlife COSMOS ORGANIC. Możesz go używać z ufnością nawet w domu z małymi dziećmi i zwierzętami domowymi.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

LA DROGUERIE D'AMELIE CZARNE MYDŁO w płynie OLIWKOWE - trójpak. Uniwersalny środek czystości z atomizerem do zastosowań w domu i ogrodzie. Gotowy do natychmiastowego użycia. Czyści, konserwuje i odtłuszcza wszelkie powierzchnie domowe. Nie wymaga spłukiwania. Odstręcza i eliminuje mszyce, pająki oraz inne owady z roślin. Wyprodukowany w Marsylii w tradycyjnym procesie saponifikacji w kadziach. Jego opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 99,6% składników naturalnego pochodzenia.

GRATIS: Tradycyjne, podstawowe MYDŁO MARSYLSKIE OLIWKOWE jest produktem ekologicznym i hipoalergicznym (opracowanym specjalnie w celu zminimalizowania ryzyka alergii). Do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealne dla skóry delikatnej i wrażliwej, również skóry małych dzieci. Doskonale nawilża, natłuszcza, uelastycznia i regeneruje skórę. Pomaga zachować naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Hipoalergiczne, nie uczula, działa antyseptycznie. Uniwersalny środek czystości stosowany w domu i ogrodzie. Wygodny w użyciu dzięki swojemu formatowi i karbowaniu. Nietoksyczny w środowisku wodnym. Bez oleju palmowego. Bez barwników. Bez perfum. Bez konserwantówProdukt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

SPOSÓB UŻYCIA:

W domu: powierzchnie zmywalne (blaty, okna, umywalki, posadzki) spryskać czyszczoną powierzchnię, następnie wytrzeć do sucha bez spłukiwania.

W ogrodzie: opryskać roślinę 1 raz lub w razie potrzeby 2 razy nie zapominając o spodniej powierzchni liści. Unikać zabiegów w słońcu lub podczas upałów. W celu zmniejszenia wpływu na środowisko sugeruje się stosowanie zalecanej  dawki.

NIE wymaga spłukiwania.

Czarne Mydło w spray'u SKŁAD:

5%: mydła z oliwy z oliwek. Zawiera również: eau, séquestrant, parfum, glycérine, huile d’olive.

Mydło Marsylskie Oliwkowe SKŁAD:

>30% de savon. Zawiera również: eau, sodium chloride, sodium hydroxide

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350904

Opis

Przeznaczenie
dom i ogród
Zapach
oliwkowy
Opakowanie
butelka z atomizerem
materiały pochodzące z recyklingu
Wielopaki
Trójpaki
Cechy dodatkowe
certyfikat ekologiczny ECOCERT
Pojemność
500 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
biodegradowalny, ekologiczny, hipoalergiczny, antybakteryjny
czyści, konserwuje i odtłuszcza

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie...

47,97 zł