Tagi

Najnowsze wpisy

Masaż ud i łydek ze szczotką Brista nie sprawi problemu. Zatem nie wahaj się systematycznie je męczyć szczotką!

list Kategoria: : Porady

Prosty i poręczny model Szczotki do masażu Ciała firmy Brista z wbudowaną rączką. Mocne, solidne lite drewno bukowe. Długość całej szczotki to 20cm, zatem niezbyt długa rękojeść pozwala kontrolować nacisk na masowane części ciała. Przy tak dobrze dobranej długości rączki, swobodnie dotrzesz do górnych partii pleców i wykonasz kontrolowany masaż. Tak samo doskonale wymasujesz dolne partie pleców. ? 

Masaż ud i łydek ze szczotką Brista nie sprawi problemu. Siedząc na krześle swobodnie dotrzesz do dolnej części ciała, uda i łydki możesz potraktować nieco mocniej. Tutaj szczególnie uda narażone są na niedoskonałości, zatem nie wahaj się systematycznie je męczyć szczotką ??. W miejscach wyszczotkowanych nasze ciało zareaguje zaczerwienieniem i ciepłotą, świadczy to o dobrze przeprowadzonym zabiegu. W tym miejscach nasza skóra został odpowiednio ukrwiona i dotleniona, a co za tym idzie krew ma swobodny przepływ, mocniej krąży i doskonale radzi sobie zalegającymi złogami w naszych żyłach, szybciej wydala toksyny. Usuwa nadmiar płynów pozwala na dotarcie substancji odżywczych. Regularny masaż ciała pobudza skórę do odnowy, wzmacnia i uelastycznia ciało.

Pamiętajcie, że mogą być przeciwwskazania do stosowania szczotki do masażu ciała:

- trądzik (wykwity zapalne i ropne)

- otwarte rany

- podrażnienia

- stany zapalne

- wystające pieprzyki i znamiona (podczas zabiegu należy je omijać)

- żylaki

- świeże blizny

- łuszczyca

A jeżeli już zakumplowałaś/zakuplowałeś się z naszą szczotką Brista, to zabierz ją pod prysznic, bo tam doskonale sprawdzi się jako szczotka do mycia ciała. Dwa w jednym: myjąc się nadal i nie przerwanie dokonujesz systematycznego masażu ciała. Dla tak przygotowanej skóry pod prysznicem, dobierz również odpowiednie jej nawilżenie i tutaj sugerujemy proste ale jak ważne rozwiązanie - mydło marsylskie oryginalne od francuskiej firmy La Droguerie D'Amelie o prostym i stałym składzie. 72% zmydlonych olejów roślinnych. Formuła bazującą przede wszystkim na oliwie z oliwek. W drugiej kolejności to olej kokosowy, woda, chlorek sodu (stanowi podstawowy składnik soli kuchennej) oraz wodorotlenek sodu (substancja niezbędną w procesie tworzenia twardych mydeł, posiada właściwości antyseptycznych, antybakteryjnych). Mydło nie wysusza skóry, odżywia, natłuszcza i regeneruje. Jest hipoalergiczne, nie uczula. Bez oporów możesz stosować je codziennie. Wygodne w użytkowaniu, dzięki karbowanemu formatowi.

Zatem doskonałe połączenie szczotka Brista z litego drewna bukowego z włóknem z kaktusa Agawy (dość twarde włókno, ale tak ma być przy walce z wrogiem ?) oraz oryginalne marsylskie mydło OLIWKOWE od La Droguerie D’Amelie, mydło, które przeszło certyfikat ekologiczny ECOCERT czyli 100% składników naturalnego pochodzenia i jest w pełni biodegradowalne.

Do dzieła! Walkę czas zacząć!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December