Tadé Ręcznik Hammam JAŚMINOWY Organic 100x180cm organiczna bawełna

Tadé Ręcznik Hammam JAŚMINOWY Organic 100x180cm organiczna bawełna

124,99 zł
Brutto

RĘCZNIK Hammam 100% organicznej bawełny, JAŚMINOWY ściśle tkany gęstym splotem, do zarzucenia na ramiona lub owinięcia wokół bioder po kąpieli. Delikatny, elegancki i wygodny. Do sauny, na plażę i do siłowni. Jaśminowa zieleń Hammam, certyfikat ekologiczna bawełna. Prawdziwa przyjemność łaźni parowej. Tkactwo bawełny na wschodnich wybrzeżach Morza Śródziemnego, rzemieślnicze know-how liczące kilka tysięcy lat. Pościel z czystej bawełny, ciasno tkana, o gęstym i solidnym wątku, ale pofałdowana i lekka, jak te z przeszłości, starannie złożona w pachnącej szafie naszych przodków.

Duży rozmiar 100x180cm.

Ilość
0
Towar w magazynie

RĘCZNIK Hammam 100% organicznej bawełnyJAŚMINOWY ściśle tkany gęstym splotem, do zarzucenia na ramiona lub owinięcia wokół bioder po kąpieli. Delikatny, elegancki i wygodny. Do sauny, na plażę i do siłowni. Jaśminowa zieleń Hammam, certyfikat ekologiczna bawełna. Prawdziwa przyjemność łaźni parowej. Tkactwo bawełny na wschodnich wybrzeżach Morza Śródziemnego, rzemieślnicze know-how liczące kilka tysięcy lat. Pościel z czystej bawełny, ciasno tkana, o gęstym i solidnym wątku, ale pofałdowana i lekka, jak te z przeszłości, starannie złożona w pachnącej szafie naszych przodków.

Duży rozmiar 100x180cm.

Prawdziwa przyjemność łaźni parowej. Tkactwo bawełny na wschodnich wybrzeżach Morza Śródziemnego, rzemieślnicze know-how liczące kilka tysięcy lat. Pościel z czystej bawełny, ciasno tkana, o gęstym i solidnym wątku, ale pofałdowana i lekka, jak te z przeszłości, starannie złożona w pachnącej szafie naszych przodków.

DO JAKICH ZASTOSOWAŃ?

Zarzucony na ramiona po wyjściu z wanny, z basenu, z siłowni, morza czy oceanu lub zawiązany w talii, docenisz duży rozmiar tego dużego ręcznika, miękkiego, elastycznego, wygodnego, łatwego w pielęgnacji. Ale także w torbie sportowej, torbie plażowej lub torbie podróżnej, ponieważ zajmuje mało miejsca.

TISLING19JAS

Opis

Przeznaczenie
dom, sauna, spa
kąpiel i prysznic

Specyficzne kody

EAN13
3593290029686

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Ręcznik Hammam...

124,99 zł