• Obecnie brak na stanie

Tadé Orientalna SZKLANKA do HERBATY z Krainy Levantu Ø5,5xh8cm 60ml

19,99 zł
Brutto

Praktyczna i elegancka przezroczysta szklanka/kieliszek dmuchany ustami**. Kształt tulipana. Wspaniała SZKLANKA PRZEŹROCZYSTA dla smakoszy. Wyjątkowy, elegancki i rzadki przedmiot rzemieślniczy, PRZEŹROCZYSTY KIELISZEK do HERBATY ten mały kieliszek do kawy lub herbaty z wdziękiem rozpalony jest wyrazem wysublimowanej sztuki życia. W przypadku dmuchanego szkła z recyklingu podgrzewanego w glinianym piecu wymiary i kolor mogą się nieznacznie różnić w zależności od pomieszczenia. Kolor może się nieznacznie różnić w zależności od pomieszczenia. Przejście koloru z przeźroczystego w niebiesko-zielony, morski, lazurowy

Wyrób rzemieślniczy.

**Szkło z recyklingu jest dmuchane przez syryjskich mistrzów szklarskich, którzy utrwalają technikę zrodzoną w tym regionie trzy tysiące lat temu.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Praktyczna i elegancka przezroczysta szklanka dmuchana ustami**.Wspaniała SZKLANKA PRZEŹROCZYSTA dla smakoszy. Wyjątkowy, elegancki i rzadki przedmiot rzemieślniczy, PRZEŹROCZYSTY KIELISZEK do HERBATY ten mały kieliszek do kawy lub herbaty z wdziękiem rozpalony jest wyrazem wysublimowanej sztuki życia. W przypadku dmuchanego szkła z recyklingu podgrzewanego w glinianym piecu wymiary i kolor mogą się nieznacznie różnić w zależności od pomieszczenia. Kolor może się nieznacznie różnić w zależności od pomieszczenia. Przejście koloru z przeźroczystego w niebiesko-zielony, morski, lazurowy

Średnica: 5,50cm

Wysokość: 8cm.

Wyrób rzemieślniczy.

**Szkło z recyklingu jest dmuchane przez syryjskich mistrzów szklarskich, którzy utrwalają technikę zrodzoną w tym regionie trzy tysiące lat temu.

GOŚCINNOŚĆ I WYRAFINOWANIE

Symbol śródziemnomorskiej gościnności i wyrafinowania, to dzięki ceremonii parzenia herbaty podróżni są pocieszani przy wyjściu z pustyni, kupcy po przybyciu do karawanseraju i do dziś klienci na bazarze.

TDVERR01TR

Specyficzne kody

EAN13
3593290029501

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Orientalna SZKLANKA do...

19,99 zł