• Obecnie brak na stanie

Tadé Mydelniczka RETRO aluminiowa malowana proszkowo CZARNO-CZERWONA 10.5x14xh2cm

31,99 zł
Brutto

Elegancka prostokątna MYDELNICZKA w stylu retro, ze zdejmowanym dziurkowanym dnem. Sprytny i funkcjonalny przedmiot, praktyczny oraz lekki, na pewno znajdzie swoje idealne miejsce w łazience lub punktach wodnych Twojego domu. Przyjemna i aksamitna w dotyku. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Żelazna mydelniczka malowana proszkowo. Jej antracytowy wzór bardzo ciemny, głęboki odcień szarości – bliski czerni, ale nieco od niej łagodniejszy, lekko spłowiały, kolor trudny – może wydawać się ponury i smutny, jednakże wyraźnie zaakcentowane czerwone obrzeża nadają elegancki i wyrafinowany styl. W odpowiedniej oprawie pomoże wykreować przytulne i sprzyjające wizerunkowo wnętrze. Wykonana metodą rzemieślniczą.

Rozmiar:10.5x14xh2cm

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Tadé Elegancka prostokątna MYDELNICZKA w stylu retro, ze zdejmowanym dziurkowanym dnem. Sprytny i funkcjonalny przedmiot, praktyczny oraz lekki, na pewno znajdzie swoje idealne miejsce w łazience lub punktach wodnych Twojego domu. Przyjemna i aksamitna w dotyku. Ułatwi osuszenie i utrzymanie mydła w odpowiednim stanie. Żelazna mydelniczka malowana proszkowo. Jej antracytowy wzór bardzo ciemny, głęboki odcień szarości – bliski czerni, ale nieco od niej łagodniejszy, lekko spłowiały, kolor trudny – może wydawać się ponury i smutny, jednakże wyraźnie zaakcentowane czerwone obrzeża nadają elegancki i wyrafinowany styl. W odpowiedniej oprawie pomoże wykreować przytulne i sprzyjające wizerunkowo wnętrze. Wykonana metodą rzemieślniczą.

Antracyt to kolor będący świetną alternatywą dla czerni – jest od niej wizerunkowo lżejszy i nie tak zdecydowany, dzięki czemu będzie nieco łatwiejszy we wprowadzaniu go do wnętrza. Jeśli marzy Ci się pomieszczenie, w którym antracytowy będzie dominował, to tego typu aranżacja w postaci akcesoriów łazienkowych bądź kuchennych, będzie odpowiednim wyborem.

Nie musisz się martwić, że do akcesorii w koloru antracytu trudno będzie dobrać kolor ścian/wnętrza – podobnie jak czerń, kolor ten doskonale „dogaduje” się z bardzo wieloma barwami. Najlepiej zestawiać je na zasadzie wyrazistych kontrastów, co pomoże uniknąć we wnętrzu monotonii i ponurego klimatu.

Kolor antracytowy dobrze skomponuje się z odcieniami nawiązującymi do metalu, kamieni i minerałów, czyli brązem, mosiądzem, złotem, srebrem czy piaskowcem. Antracyt we wnętrzu z powodzeniem można też łączyć z jasnymi barwami – bielą, écru, jasnym drewnem czy łagodnymi odcieniami szarości.

Jeśli chcesz wprowadzić akcesoria w kolorze antracytu do kuchni lub łazienki, możesz zestawić go z białymi kafelkami ułożonymi do połowy ściany – nada to aranżacji czystości i świeżości tak potrzebnej w tych pomieszczeniach.

Rozmiar: 10.5x14xh2cm

Fabriqué en France

USURED01

Opis

Przeznaczenie
kąpiel i prysznic
na mydło
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Tadé Mydelniczka RETRO...

31,99 zł