• Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. Stojak na pędzel do golenia 8xh10cm

14,99 zł
Brutto

Praktyczny i estetyczny stojak na pędzel do golenia ze stali nierdzewnej 8xh10cm. Solidny uchwyt na pędzel do golenia ze stali nierdzewnej, wysoce odporny na korozję. Uchwyt ma kształt eleganckiego „muzycznego klucza wiolinowego fa”, basowego klucza głębokiego głosu mężczyzny. Pędzel, mydło do golenia i ałun to jeden z podstawowych elementów codziennego rytuału golenia. Higieniczny, tak samo przydatny w podróży, jak w domu, ponieważ po użyciu szczoteczka pozostaje sucha i przedłuża jej trwałość.

Po użyciu zawieś pędzel do golenia do góry nogami, aby mógł prawidłowo wyschnąć.

Stojak i pędzel sprzedawane osobno.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

Aleppo Soap Co. Praktyczny i estetyczny stojak na pędzel do golenia ze stali nierdzewnej 8xh10cm. Solidny uchwyt na pędzel do golenia ze stali nierdzewnej, wysoce odporny na korozję. Uchwyt ma kształt eleganckiego „muzycznego klucza wiolinowego fa”, basowego klucza głębokiego głosu mężczyzny. Pędzel, mydło do golenia i ałun to jeden z podstawowych elementów codziennego rytuału golenia. Higieniczny, tak samo przydatny w podróży, jak w domu, ponieważ po użyciu szczoteczka pozostaje sucha i przedłuża jej trwałość.

Po użyciu zawieś pędzel do golenia do góry nogami, aby mógł prawidłowo wyschnąć.

Solidny stojak/uchwyt ze stali nierdzewnej. Wraz z pędzlem z naturalnej szczeciny bądź z dzika, mydłem do brody i wodą oraz ałunem jest jedynym z podstawowych elementów codziennego rytuału golenia. Higieniczny, jest tak samo przydatny podczas podróży, jak i w domu, ponieważ utrzymuje pędzel ze szczecina z dzika w suchości po użyciu i wyraźnie przedłuża jego trwałość.

Stojak i pędzel sprzedawane osobno.

ACIBLAI01

Specyficzne kody

EAN13
3593290021543

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. Stojak na...

14,99 zł