• -3,00 zł
  • - 3,00 zł

La Droguerie D'Amelie mydło marsylskie OLIWKA certyfikowane ECOCERT zero waste 250g

10,99 zł
13,99 zł
Brutto
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 10,99 zł

Tradycyjne, podstawowe MYDŁO MARSYLSKIE OLIWKOWE jest produktem ekologicznym i hipoalergicznym (opracowanym specjalnie w celu zminimalizowania ryzyka alergii). Do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealne dla skóry delikatnej i wrażliwej, również skóry małych dzieci. Doskonale nawilża, natłuszcza, uelastycznia i regeneruje skórę. Pomaga zachować naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Hipoalergiczne, nie uczula, działa antyseptycznie. Uniwersalny środek czystości stosowany w domu i ogrodzie. Wygodny w użyciu dzięki swojemu formatowi i karbowaniu. Nietoksyczny w środowisku wodnym. Bez oleju palmowego. Bez barwników. Bez perfum. Bez konserwantówProdukt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

Ilość
0
Towar w magazynie

La Droguerie d'Amélie Tradycyjne, podstawowe MYDŁO MARSYLSKIE OLIWKOWE jest produktem ekologicznym i hipoalergicznym (opracowanym specjalnie w celu zminimalizowania ryzyka alergii). Do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealne dla skóry delikatnej i wrażliwej, również skóry małych dzieci. Doskonale nawilża, natłuszcza, uelastycznia i regeneruje skórę. Pomaga zachować naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Hipoalergiczne, nie uczula, działa antyseptycznie. Uniwersalny środek czystości stosowany w domu i ogrodzie. Wykonane w Marsylii, wyłącznie z olejów roślinnych.

Wygodny w użyciu dzięki swojemu formatowi i karbowaniu. Nietoksyczny w środowisku wodnym. Bez oleju palmowego. Bez barwników. Bez perfum. Bez konserwantów.

Produkt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

Zgodny z kartą zasad Marsylskiego Związku Producentów Mydła - oznaczenie produktu poświadczające autentyczność regionalnego i tradycyjnego pochodzenia.

SKŁAD:

>30% de savon. Zawiera również: eau, sodium chloride, sodium hydroxide

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350910

Opis

Przeznaczenie
do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry
do skóry delikatnej i wrażliwej, małych dzieci
Zapach
oliwkowy
Opakowanie
materiały pochodzące z recyklingu
papier szary
Cechy dodatkowe
certyfikat ekologiczny ECOCERT
Waga
250g
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
nie uczula, działa antyseptycznie, uelastyczniające i regenerujące, nawilżające, natłuszczające

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie mydło...

13,99 zł 10,99 zł