Przejdź do SKLEPU

Więcej widoków

Szczotka do Ciała DC1FPK Rozgwiazda DLA NIEGO

W magazynie

SKU:DC1FPK starfish for him

Oceń ten produkt jako pierwszy

35,90 zł

Szybki podgląd:

Szczotka przeznaczona do kąpieli, masażu ciała na mokro bądź na sucho. Szczególnie polecana do masażu na mokro, ze względu na twardość włókien. Szczotka przeznaczona do codziennego mycia ciała w połączeniu z regularnym masażem. Rączka odczepiana.
Lite drewno bukowe FSC.

Szczegóły

Szczotka z litego drewna bukowego FSC, gęsto nabita najwyższej jakości naturalnym włóknem kaktusa agawy, przeznaczona do kąpieli i masażu ciała na mokro bądź na sucho, pomaga usunąć zrogowaciałą warstwę naskórka i polepszyć krążenie w skórze. Jej zastosowanie zwiększa przyswajalność substancji oraz mikroelementów ze stosowanych kremów, balsamów bądź olejków. Kosmetyki nałożone na tak przygotowaną skórę zadziałają o wiele szybciej i skuteczniej. Skóra staje się gładsza i jędrniejsza.

 

Dołączana rączka ułatwia pielęgnację pleców.

 

Osobno szczotka spełnia również funkcję masażu dla ud, pośladków i brzucha, kształtem dopasowana jest do dłoni, posiada pasek uniemożliwiający jej wyślizgnięcie się.

 

Wyprodukowana w Polsce tradycyjną metodą rzemieślniczą, ręcznie wykończona.

Informacje dodatkowe

Długość włosia średnie
Wykończenie ręczne
Rączka odczepiana Tak
Długość 50 cm
Pasek Tak
Rodzaj drewna Buk
Włosie włókna kaktusa agawy
Przeznaczenie dom, sauna, spa
Dla mężczyzn
Certyfikat FSC
Zabezpieczenie produktu woskowane

Wskazówki dotyczące pielęgnacji szczotek i produktów z drewna:

 

szczotkę po kąpieli i masażu na mokro starannie opłukać pod czystą wodą, otrząsnąć wodę i powiesić włosiem do dołu, bądź położyć na suchej chuście włosiem do dołu. Nie należy jej suszyć na ciepłym grzejniku ani za pomocą suszarki.

 

Szczotkę po masażu na sucho otrzepujemy o dłoń, aby usunąć pozostałości naskórka. W razie potrzeby przemywamy w wodzie z mydłem, przepłukujemy pod czystą wodą i suszymy naturalnie z włosiem do dołu.

 

Wyroby nie zawierające włosia (np. Mostek na Wannę, Mydelniczka Żeberkowa) opłukać wodą z mydłem, przepłukać czystą wodą i suszyć naturalnie lub wytrzeć suchym ręcznikiem.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Proszę się zalogować lub zarejestrować