La Droguerie D'Amelie ŁAPACZ KURZU Szczotka/Miotełka 100% Naturalne WŁÓKNO BAWEŁNY 33,3cmx7,5cmx7,5cm

49,99 zł
Brutto

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka La Droguerie D'Amelie idealna do usuwania kurzu nawet w trudno dostępnych zakamarkach; za szafami, biurkami, pomiędzy książkami, idealna do odkurzania obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, tam gdzie utrudniony jest dostęp przez rurę odkurzacza. Składa się z lekkiej i poręcznej rączki, na której zamocowana jest zdejmowana i nadającą się do prania grzywka/frędzle ze 100% NATURALNEGO WŁÓKNA BAWEŁNY. Miotełką doskonale zamieciesz okruchy ze stołu, blatu.

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka prezentowana w opakowaniu kartonowym pochodzącym z recyklingu i nadającym się do recyklingu. Zaprojektowana ekologicznie, aby zmniejszać produkcję odpadów i korzystać z przedłużonej żywotności, dzięki zdejmowanym bawełnianym frędzlom nadającym się do prania.

Ilość
0
Towar w magazynie

La Droguerie D'Amelie ŁAPACZ KURZU  33,3cm x 7,5cm x 7,5cm

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka La Droguerie D'Amelie idealna do usuwania kurzu nawet w trudno dostępnych zakamarkach; za szafami, za biurkami, pomiędzy książkami, idealna do odkurzania obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, rolet okiennych tam gdzie utrudniony jest dostęp przez rurę odkurzacza. Składa się z lekkiej i poręcznej rączki, na której zamocowana jest zdejmowana i nadającą się do prania grzywka/frędzle ze 100% naturalnego włókna bawełny.

Miotełką doskonale zamieciesz okruchy ze stołu, blatu. Łapacz kurzu doskonale sprawdzi się również, jako szczotka na mokro. Wystarczy zastosować - spryskać bawełniane włókno CZARNYM MYDŁEM, PŁYNEM DO MEBLI, bądź jakimkolwiek środkiem czyszczącym powierzchnie w gospodarstwie domowym.

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka prezentowana w opakowaniu kartonowym pochodzącym z recyklingu i nadającym się do recyklingu. Zaprojektowana ekologicznie, aby zmniejszać produkcję odpadów i korzystać z przedłużonej żywotności, dzięki zdejmowanym bawełnianym frędzlom nadającym się do prania.

Łapacz kurzu projektowany i produkowany jest we Francji od 1947 roku przez zespół doświadczonych szwaczek. Opierają się na rzemieślniczej wiedzy i nadal używają oryginalnych krosien do dziś, aby tworzyć ten legendarny produkt.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • na sucho w miejscach, które mają być odkurzone 
  • na mokro wszystkie powierzchnie w domu zaimpregnowane ekologicznym czarnym mydłem w sprayu La Droguerie D'Amelie

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA:

  • Aby przedłużyć żywotność Łapacza Kurzu, zaleca się jej wypranie w niskiej temperaturze w pralce lub ręcznie, a następnie wysuszenie przed kolejnym użyciem.
  • Aby przed praniem odczepić grzywkę/frędzle od rączki, należy odwiązać sznureczek.
  • Aby ponownie ją zamontować, należy włożyć dwa ramiona rączki do otworów frędzli.

 

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350954

Opis

Przeznaczenie
do rąk
Opakowanie
kartonik
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie...

49,99 zł