• Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie ŁAPACZ KURZU Szczotka/Miotełka 100% Naturalne WŁÓKNO BAWEŁNY 33,3cmx7,5cmx7,5cm

49,99 zł
Brutto

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka idealna do usuwania kurzu nawet w trudno dostępnych zakamarkach; za szafami, biurkami, pomiędzy książkami, idealna do odkurzania obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, tam gdzie utrudniony jest dostęp przez rurę odkurzacza. Składa się z lekkiej i poręcznej rączki, na której zamocowana jest zdejmowana i nadającą się do prania grzywka/frędzle ze 100% NATURALNEGO WŁÓKNA BAWEŁNY. Miotełką doskonale zamieciesz okruchy ze stołu, blatu.

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka prezentowana w opakowaniu kartonowym pochodzącym z recyklingu i nadającym się do recyklingu. Zaprojektowana ekologicznie, aby zmniejszać produkcję odpadów i korzystać z przedłużonej żywotności, dzięki zdejmowanym bawełnianym frędzlom nadającym się do prania.

Ilość
0
Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie ŁAPACZ KURZU Szczotka/Miotełka 33,3cm x 7,5cm x 7,5cm idealna do usuwania kurzu nawet w trudno dostępnych zakamarkach; za szafami, za biurkami, pomiędzy książkami, idealna do odkurzania obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, rolet okiennych tam gdzie utrudniony jest dostęp przez rurę odkurzacza. Składa się z lekkiej i poręcznej rączki, na której zamocowana jest zdejmowana i nadającą się do prania grzywka/frędzle ze 100% naturalnego włókna bawełny.

Miotełką doskonale zamieciesz okruchy ze stołu, blatu. Łapacz kurzu doskonale sprawdzi się również, jako szczotka na mokro. Wystarczy zastosować - spryskać bawełniane włókno CZARNYM MYDŁEM, PŁYNEM DO MEBLI, bądź jakimkolwiek środkiem czyszczącym powierzchnie w gospodarstwie domowym.

Łapacz kurzu to Szczotka/Miotełka prezentowana w opakowaniu kartonowym pochodzącym z recyklingu i nadającym się do recyklingu. Zaprojektowana ekologicznie, aby zmniejszać produkcję odpadów i korzystać z przedłużonej żywotności, dzięki zdejmowanym bawełnianym frędzlom nadającym się do prania.

Łapacz kurzu projektowany i produkowany jest we Francji od 1947 roku przez zespół doświadczonych szwaczek. Opierają się na rzemieślniczej wiedzy i nadal używają oryginalnych krosien do dziś, aby tworzyć ten legendarny produkt.

SPOSÓB UŻYCIA:

  • na sucho w miejscach, które mają być odkurzone 
  • na mokro wszystkie powierzchnie w domu zaimpregnowane ekologicznym czarnym mydłem w sprayu La Droguerie D'Amelie

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA:

  • Aby przedłużyć żywotność Łapacza Kurzu, zaleca się jej wypranie w niskiej temperaturze w pralce lub ręcznie, a następnie wysuszenie przed kolejnym użyciem.
  • Aby przed praniem odczepić grzywkę/frędzle od rączki, należy odwiązać sznureczek.
  • Aby ponownie ją zamontować, należy włożyć dwa ramiona rączki do otworów frędzli.

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350954

Opis

Przeznaczenie
usuwanie kurzu za szafami, biurkami, pomiędzy książkami, z obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, rolet okiennych
Opakowanie
kartonik
Kraj pochodzenia
Francja

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie...

49,99 zł