• Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie DEZYNFEKTANT certyfikowany ECOCERT 500ml TRÓJPAK Mydło Marsylskie 250g GRATIS

59,97 zł
Brutto

ŚRODEK DEZYNFEKUJĄCY - trójpak GRATIS Mydło Marsylskie OLIWKOWE 250g. Roślinny i mineralny produkt aktywny, opracowany specjalnie do skutecznej dezynfekcji i czyszczenia wszystkich powierzchni domu. Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji, jego opakowanie jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. 99,99% zniszczonych bakterii. Produkt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT Greenlife: 99,7% składników pochodzenia roślinnego lub mineralnego.

Ilość
1
Obecnie brak na stanie

La Droguerie D'Amelie ŚRODEK DEZYNFEKUJĄCY - trójpak, jest roślinnym i mineralnym produktem aktywnym, opracowanym specjalnie do skutecznej dezynfekcji i czyszczenia wszystkich powierzchni domu. Zaprojektowany i wyprodukowany we Francji, jego opakowanie jest wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

99,99% zniszczonych bakterii.

GRATIS: Tradycyjne, podstawowe MYDŁO MARSYLSKIE OLIWKOWE jest produktem ekologicznym i hipoalergicznym (opracowanym specjalnie w celu zminimalizowania ryzyka alergii). Do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Idealne dla skóry delikatnej i wrażliwej, również skóry małych dzieci. Doskonale nawilża, natłuszcza, uelastycznia i regeneruje skórę. Pomaga zachować naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry. Hipoalergiczne, nie uczula, działa antyseptycznie. Uniwersalny środek czystości stosowany w domu i ogrodzie. Wygodny w użyciu dzięki swojemu formatowi i karbowaniu. Nietoksyczny w środowisku wodnym. Bez oleju palmowego. Bez barwników. Bez perfum. Bez konserwantówProdukt posiada certyfikat ekologiczny ECOCERT: 100%  składników naturalnego pochodzenia.

SPOSÓB UŻYCIA: 

  • Spryskać 1 do 2 razy bezpośrednio na powierzchnię, najlepiej pozostawić 30 do 60 minut dla skutecznej dezynfekcji. 
  • Przetrzeć i wypłukać oczyszczoną powierzchnię ściereczką lub gąbką z wodą.
  • Aby zmniejszyć wpływ na środowisko, należy stosować się do zalecanych dawek stosowania.

Środek Dezynfekujący w spray'u SKŁAD: 

5% anionowych czynników powierzchniowych i niejonowych czynników powierzchniowych, środki dezynfekujące: alkohol etylowy, kwas mlekowy, perfumy. Zawiera również: wodę, kwas cytrynowy, denaturat.  Bakteriobójczy zgodnie z normą EN 13697 w 30 minut, grzybobójczy zgodnie z normą EN 13697 w 60 minut, aktywny na aktywny na wirusa H1N1 zgodnie z normą  EN 14476 w 60 minut.

Mydło Marsylskie Oliwkowe SKŁAD:

>30% de savon. Zawiera również: eau, sodium chloride, sodium hydroxide

Ten produkt posiada certyfikat ekologiczny*: 99,7% składników pochodzenia roślinnego lub mineralnego.

Certyfikat ECOCERT Greenlife zgodnie z 1 poziomem certyfikacji - repozytorium ECOCERT dostępne pod adresem: http://detergents.ecocert.com

Compagnie du Midi

Fabriqué en France

350906

Opis

Przeznaczenie
uniwersalne
Opakowanie
butelka z atomizerem
materiały pochodzące z recyklingu
Wielopaki
Trójpaki
Cechy dodatkowe
certyfikat ekologiczny ECOCERT
Pojemność
500 ml
Kraj pochodzenia
Francja
Działanie
biodegradowalny, ekologiczny, hipoalergiczny, antybakteryjny

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

La Droguerie D'Amelie...

59,97 zł