Anthyllis BABY PŁYN do CZYSZCZENIA POWIERZCHNI mających kontakt z dzieckiem z organicznym OLEJKIEM HERBACIANYM ICEA 500ml

19,99 zł
Brutto

Naturalny, ekologiczny PŁYN do CZYSZCZENIA POWIERZCHNI mających kontakt z dzieckiem Baby Anthyllis z efektem czyszczenie uzyskanym naturalnie dzięki obecności Organic Tea Tree Oil (Melaleuca Aternifolia, Drzewo herbaciane). Przeznaczony jest do mycia zabawek oraz wszelkich powierzchni zmywalnych, mających kontakt z dzieckiem. Płyn w atomizerze ma zastosowanie uniwersalne. Można go wykorzystać zarówno do czyszczenia przedmiotów, z którymi dziecko ma kontakt (np. zabawek), ale również do mycia powierzchni na której się bawi. Zawiera organiczny olejek z drzewa herbacianego charakteryzujący się m.in. właściwościami antybakteryjnymi i antygrzybicznymi. Płyn do czyszczenia powierzchni jest produktem ekologicznym. Posiada certyfikat ekologiczny ICEA.

Ilość
0
Towar w magazynie

ANTHYLLIS BABY Naturalny, ekologiczny PŁYN do CZYSZCZENIA POWIERZCHNI mających kontakt z dzieckiem Baby Anthyllis z efektem czyszczenie uzyskanym naturalnie dzięki obecności Organic Tea Tree Oil (Melaleuca Aternifolia, Drzewo herbaciane). Przeznaczony jest do mycia zabawek oraz wszelkich powierzchni zmywalnych, mających kontakt z dzieckiem. Płyn w atomizerze ma zastosowanie uniwersalne. Można go wykorzystać zarówno do czyszczenia przedmiotów, z którymi dziecko ma kontakt (np. zabawek), ale również do mycia powierzchni na której się bawi. Zawiera organiczny olejek z drzewa herbacianego charakteryzujący się m.in. właściwościami antybakteryjnymi i antygrzybicznymi. Płyn do czyszczenia powierzchni jest produktem ekologicznym. Posiada certyfikat ekologiczny ICEA. Przebadany jest na zawartość niklu, chromu i kobaltu (o wartości mniejszej niż 0,4 ppm). Zapachy pochodzą z naturalnych olejków eterycznych. Odpowiednie dla wegan. Nie zawierają mydeł alkalicznych, syntetycznych substancji zapachowych, alkoholu etylowego, parafiny, barwników. Można ich używać od pierwszego miesiąca życia dziecka.

ZASTOSOWANIE:

  • Popryskać produktem na wszystkich powierzchniach zmywalnych, aby je oczyścić. Następnie przetrzeć gąbka, suchą szmatką lub papierem. 
  • Można rozcieńczyć do 10% w celu czyszczenia dużych powierzchni, takich jak, na przykład podłoga. 

SKŁAD:

Aqua (Water), Alcohol Denat., Caprylyl/Capryl Glucoside, Potassium Rapeseedate*, Potassium Olivate*, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil**, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil**, Geraniol, Citronellol. 

* Olejek organiczny

** Z rolnictwa ekologicznego

Produkt certyfikowany przez ICEA - Kosmetyki naturalne. Certyfikowana i przebadana na zawartość wysuszających i mogących powodować podrażnienia składników.

Pojemność: 500ml

CERTYFIKAT PRODUKTÓW ANTHYLLIS

ICEA Ethical and Environmental Certification Institute to jedna z najbardziej renomowanych instytucji certyfikujących produkty naturalne w Europie. Promuje zrównoważony i społecznie sprawiedliwy rozwój i wspiera rolnictwo ekologiczne. Firma Pierpaoli została certyfikowana przez ICEA w obszarze:

  • produktów kosmetycznych - standard ECO BIO COSMETICS
  • środków czystości - standard ECO BIO DETERGENCE

ICEA umożliwia klientom wybór bezpiecznych, zdrowych, naturalnych, przyjaznych środowisku produktów, które:

  • zostały wytworzone z surowców pochodzących z upraw ekologicznych, wybranych na podstawie kryteriów zrównoważenia środowiskowego i zdrowotności,
  • są odpowiednie dla alergików i osób z wrażliwą skórą,
  • nie są testowane na zwierzętach,
  • nie były poddawane promieniowaniu jonizującemu w celu sterylizacji,
  • nie zawiera komponentów ujętych na liście niedozwolonych składników, m.in. syntetycznych składników chemicznych, pochodnych ropy naftowej, substancji z roślin modyfikowanych genetycznie (GMO),
  • posiadają opakowania nadające się do ponownego przetworzenia.

Najwyższa jakość kosmetyków włoskich. Produkt firmy Pierpaoli bardzo dobrze znane i uznawane za jedne z najlepszych we Włoszech.

Produkt z certyfikatem ICEA COSMOS NATURAL. Produkt zarejestrowany w The Vegan Society UK.

The Vegan Society UK to Brytyjskie Towarzystwo Wegańskie potwierdzające brak składników pochodzenia zwierzęcego w produkcie. Odpowiednie dla wegan. 

Kraj produkcji: Włochy przez PIERPAOLI

918319

Opis

Przeznaczenie
usuwanie kurzu za szafami, biurkami, pomiędzy książkami, z obrazów, telewizorów, gałek/uchwytów, rolet okiennych
Pojemność
500 ml
Kraj pochodzenia
Włochy

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Anthyllis BABY PŁYN do...

19,99 zł