Mydlarnia CZTERY SZPAKI Wielorazowe PŁATKI KOSMETYCZNE z frotte bambusowej 5szt. 7,5cm x 7,5cm

34,99 zł
Brutto

Wielorazowe PŁATKI KOSMETYCZNE z frotte bambusowej 5szt. 7,5cm x 7,5cm. Płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku to wspaniała alternatywa dla tych jednorazowych pod względem ekologicznym, ekonomicznym i estetycznym. Płatki zostały wykonane z miękkiej, ale jednocześnie wytrzymałej frotte bambusowej, bardzo przyjemnej w kontakcie ze skórą. Jak najbardziej nadają się do codziennego użytku i niezależnie od tego czy naniesiecie na nie produkt do demakijażu, tonik czy hydrolat - dadzą radę! A co potem? Po prostu wrzucacie je do pralki maks. 40 stopni Celsjusza z użyciem delikatnego detergentu, suszycie i używacie dalej. 

Ilość
0
Wysyłka w ciągu 21 dni

Mydlarnia CZTERY SZPAKI Wielorazowe PŁATKI KOSMETYCZNE z frotte bambusowej 5szt. 7,5cm x 7,5cm. Płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku to wspaniała alternatywa dla tych jednorazowych pod względem ekologicznym, ekonomicznym i estetycznym. Stworzone z myślą i o Was, i o planecie. Płatki zostały wykonane z miękkiej, ale jednocześnie wytrzymałej frotte bambusowej, bardzo przyjemnej w kontakcie ze skórą. Jak najbardziej nadają się do codziennego użytku i niezależnie od tego czy naniesiecie na nie produkt do demakijażu, tonik czy hydrolat - dadzą radę! A co potem? Po prostu wrzucacie je do pralki, suszycie i używacie dalej. Tak proste rozwiązanie stanowi ogromną ulgę dla środowiska, które codziennie obciążane jest niebotyczną ilością jednorazowych akcesoriów kosmetycznych. Ale to także ulga dla portfela - inwestujecie w nie raz i na długi czas możecie zapomnieć o ciągłym uzupełnianiu tradycyjnych wacików.

Sposób użycia: na płatek nanieść produkt do demakijażu, tonik lub hydrolat.

Delikatnie rozprowadź kosmetyk na skórze, aż do osiągnięcia pożądanego efektu. Płatki po użyciu należy prać w pralce w temp. Maks. 40 stopni Celsjusza z użyciem delikatnego detergentu.

Materiał główny: 100% frotte bambusowa 

Lamówka: 100% bawełna 

Opakowanie: 5szt.

Produkt szyty w Polsce.

980715

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Mydlarnia CZTERY SZPAKI...

34,99 zł