BioFresh Bułgarska WODA PERFUMOWANA Kwiatowa damska z płatkami RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ i naturalną WODĄ RÓŻANĄ 50ml

37,99 zł
Brutto

Naturalna bułgarska WODA PERFUMOWANA Kwiatowa z płatkami RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ oraz z naturalną WODĄ z RÓŻY BUŁAGARSKIEJ. Zachwycający zapach kwiatowy. Zapach jest miły, lekki, przyjemny i subtelny. Nie jest ciężki ani nie jest zwyczajny. Zapewnia lekki świeży zapach róży, który utrzymuje się przez cały dzień, a jeśli skropisz obszar ubrania, nadal będzie dobrze pachniał, następnego dnia. Odpowiedni dla kobiet, które kochają klasyczne nuty kwiatowe. Woda zapakowana w eleganckie pudełeczko. Idealny dodatek do prezentu!

Ilość
0
Towar w magazynie

BioFresh Naturalna bułgarska WODA PERFUMOWANA Kwiatowa z płatkami RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ oraz z naturalną WODĄ z RÓŻY BUŁAGARSKIEJ. Zachwycający zapach kwiatowy. Zapach jest miły, lekki, przyjemny i subtelny. Nie jest ciężki ani nie jest zwyczajny. Zapewnia lekki świeży zapach róży, który utrzymuje się przez cały dzień, a jeśli skropisz obszar ubrania, nadal będzie dobrze pachniał, następnego dnia. Odpowiedni dla kobiet, które kochają klasyczne nuty kwiatowe. Woda zapakowana w eleganckie pudełeczko. Idealny dodatek do prezentu!

Pojemność: 50ml

CIEKAWOSTKA:

Woda różna i bułgarski olej różany to towary eksportowe Bułgarii od początku XVIII wieku. Płatki róż zbierane są tylko przez trzy tygodnie, a następnie destyluje się z nich jeden z najdroższych olejów świata . Litr różanego olejku kosztuje ok. 6 tysięcy euro (ok. 25 000 zł), Aby powstał gram olejku potrzeba trzech ton kwiatów! Jest bardzo trwały i ma jedyny, niepowtarzalny aromat. Bułgarski olej różany zawiera ponad 300 dobroczynnych związków.

Za swoje przeciwzapalne i pielęgnujące właściwości zdobył uznanie firm kosmetycznych, farmaceutycznych i spożywczych na całym świecie. Np. jest składnikiem sławnych perfum jak Chanel No 5.

Nigdzie indziej na świecie, nie udaje się wyhodować róż o tak intensywnym aromacie, oraz o tak wspaniałych właściwościach pielęgnacyjnych Spowodowane jest to specyficznym klimatem Bułgarii.

Producent: Biofresh Bułgaria

962804

Opis

Pojemność
50 ml

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BioFresh Bułgarska WODA...

37,99 zł