BRISTA szczotka do Odzieży Ubrań DO1sz SZARY KŁOS szczecina naturalna

19,99 zł
Brutto

SZCZOTKA BRISTA do Ubrań, do Odzieży z litego drewna bukowego, gęsto nabita najwyższej jakości szczeciną naturalną. Specjalny dobór mieszaniny, grubość oraz staranność nabicia pętli, pozwala skutecznie usuwać zabrudzenia z różnych rodzajów odzieży, obuwia zamszowego. Włosie miękkie, uginające się przy czyszczeniu, niepowodujące zarysowań bądź zniszczeń materiału.

Idealnie wyprofilowana rączka, doskonale utrzymuje szczotkę w dłoni. Wyprodukowana w Polsce tradycyjna metodą rzemieślniczą, ręcznie wykończona.

Rzeczywisty kolor drewnianej oprawy tego modelu jest jaśniejszy niż na przedstawionym zdjęciu - jest taki sam jasny jak w pozostałych modelach szczotek.

Ilość
0
Towar w magazynie

SZCZOTKA BRISTA do Ubrań, do Odzieży z litego drewna bukowego, gęsto nabita najwyższej jakości szczeciną naturalną. Specjalny dobór mieszaniny, grubość oraz staranność nabicia pętli, pozwala skutecznie usuwać zabrudzenia z różnych rodzajów odzieży, obuwia zamszowego. Włosie miękkie, uginające się przy czyszczeniu, niepowodujące zarysowań bądź zniszczeń materiału.

Idealnie wyprofilowana rączka, doskonale utrzymuje szczotkę w dłoni.

Wyprodukowana w Polsce tradycyjna metodą rzemieślniczą, ręcznie wykończona.

Rzeczywisty kolor drewnianej oprawy tego modelu jest jaśniejszy niż na przedstawionym zdjęciu - jest taki sam jasny jak w pozostałych modelach szczotek.

DO1sz

Opis

Długość włosia
średnie
Wykończenie
ręczne
Długość
20 cm
Rodzaj drewna
buk
Włosie
naturalna szczecina
Przeznaczenie
do odzieży
do ubrań
do ubrań i odzieży zamszowej
Dla
kobiet i mężczyzn
Zabezpieczenie produktu
woskowane

Specyficzne kody

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BRISTA szczotka do Odzieży...

19,99 zł