Tagi

Najnowsze wpisy

Urządzenia kuchenne pozostają niedoczyszczone bądź środek chemiczny niszczy ich powłokę?

list Kategoria: : Porady

W kuchni w szafce pod zlewem posiadamy ogromna ilość chemii do sprzątania, dedykowanych do konkretnego zabrudzenia. To do piekarnika, to do płyty grzewczej inny do lodówki, do zlewu, do blatu, do kamienia, mnóstwo szkodliwych produktów, które nie tyle co zabierają miejsca, co są szkodliwe dla naszego organizmu. Nasz drogi oddechowe, nasza skóra są szczególnie na nie podatne. Nie uzyskujemy nawet porządanego efektu doczyszczenia konkretnego przedmiotu. Rzeczy pozostają niedoczyszczone bądź środek chemiczny niszczy ich powłokę. A może tak jeden produkt wielofunkcyjny do czyszczenia! Takim jest ODTŁUSZCZACZ (Degraissant) od francuskiej marki La Droguerie D’Amelie. Opracowany i wyprodukowany we Francji należącej do grupy La Compagnie du Midi. Domowy ekologiczny środek czyszczący w spray’u, co jest naprawdę wygodne w czyszczeniu, do trudnego czyszczenia tłuszczu kuchennego. Składa się w 99,3% ze składników pochodzenia naturalnego, nie zawiera alergenów ani silnych zasad oraz bez zawartości Bisfenolu* i Ftalanów. Opakowanie wykonane jest z materiałów pochodzących z recyklingu i nadające się do recyklingu. Rozwiązanie czyszczące, które szanuje środowisko. Do usuwania brudu, tłuszczu i plam z patelni i tac, zasklepionych plam na półkach w lodówce, ciężko zabrudzonych piekarników, okapów, blatów kuchennych i wszystkich zmywalnych powierzchni kuchennych. Do trudnych zabrudzeń wybieraj skuteczne produkty jakimi są najlepsze składniki z natury. Na bazie naturalnego mydła z ługiem. Ług jest ceniony ze względu na swoje działanie czyszczące ze względu na zdolność do rozpuszczania tłuszczu. Ekstrahowany z popiołów kłód dąb i krzewów.

Kwiecisty projekt (kwiecista Amelie). Schludny i kolorowy design. Lekka i przyjemna dla oka etykieta produktu - mnóstwo kwiatów. Celem jest, aby konsument mógł cieszyć się dbaniem o swój dom, jednocześnie będąc wydajnym i szanując swoje środowisko.

 

Podsumowanie:

Przeszedł certyfikat ekologiczny ECOCET

Formuła spray’u umożliwia lekkie i łatwe użycie

Wydajna formuła, niewielka ilość wystarczy aby osiągnąć efekt doczyszczenia

Produkt wytwarzany bez pochodnych petrochemicznych (plastikowa butelka nie wytwarzana z ropy naftowej)

Opakowanie wytworzone z surowców odnawialnych (z recyklingu) i nadających się do recyklingu

 

*Bisfenol  - inaczej zwany BPA, jest popularnym związkiem chemicznym, używanym głównie w produkcji tworzyw sztucznych. Nieodłącznym elementem produktów plastikowych.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December