Tagi

Najnowsze wpisy

Czyści i odtłuszcza tak samo skutecznie, jak tradycyjny płyn do mycia naczyń!

list Kategoria: : Porady

Jednym z naprawde wspaniałych acz nie do końca jeszcze odkrytych produktów w naszym sklepie jest mydło do mycia naczyń, na bazie mydła marsylskiego z dodatkiem sody oczyszczonej, która robi tu największą różnice.

Solidne i doskonałe mydło do naczyń savon vaisselle od La Droguerie D’Amelie lub od Maitre Savon którego formuła jest w 100% pochodzenia naturalnego, bez oleju palmowego, hypoalergiczna idealne dla skóry wrażliwej.

Wybierz składniki przyjazne dla środowiska i dla Twoich dłoni. Stosuj produkty na bazie naturalnych olejów roślinnych. Formuła bogata w mydło marsylskie zawierająca 72% olei roślinnych oraz skuteczną sodę oczyszczoną. Wysoka skuteczność z oleistymi plamami na patelniach, w garnkach, blachach. Efektywny w działaniu, naczynia odtłuszczone, odolejone, błyszczące. Doskonale szanuje nasze środowisko i pozwala na ekologiczne i ekonomiczne mycie.

Czyści i odtłuszcza tak samo skutecznie, jak tradycyjny płyn do mycia naczyń. Jest bardzo pomocne w kuchni: myje się naturalnie i zajmuje mało miejsca. Jest to zrównoważona alternatywa, łatwa w użyciu, a przede wszystkim bardzo skuteczna. Oferowane w wygodnym prostokątnym formacie. Opakowanie wykonane z folii biodegradowalnej ulegającej rozkładowi.

Pocierając mokrą szczotką lub gąbką po powierzchni stałego mydła myj normalnie. Zanurzając naczynia pod wodą w ten sposób myjesz wszystkie naczynia. Po kilku sekundach odczuwasz skuteczność tej doskonałej receptury. Zabrudzoną deskę do krojenia od razu przecieraj wilgotnym samym mydłem, bez zastosowania zmywaka. Przechowuj mydło w dobrze osuszonej mydelniczce, aby było suche. 

Ustaw mały szklany słoik obok zlewu, w którym będziesz umieszczać wszystkie resztki mydeł, zamiast je wyrzucać, co jest kolejną oszczędnością. Regularnie wlewaj trochę wody do słoika, pędzelkiem lub gąbką spieniaj wodę i myj jak zwykle. 

Zacznij od zmiany produktu do mycia naczyń. Stopniowo porzucaj plastikową butelkę, jest to jeden z najłatwiejszych gestów, aby uzyskać zero odpadów. Zacznij od zmiany produktu do mycia naczyń gwarantuję, że jest ultra ekonomiczny i znacznie zdrowszy dla rur.

Również skuteczny i wystarczająco delikatny sposób, aby prać ręcznie ubrania i usuwać plamy. Możesz go również używać jako odplamiacza do ubrań, pieluch nadających się do prania, ręczników itp., oraz nadać swojej łazience połysk: skutecznie (i naturalnie!) usuwa osady z kamienia i mydła na szkle, ceramice i kranach. Zdziała cuda w usuwaniu osadów z kamienia wapiennego i mydła na szklanych drzwiach prysznicowych i ceramice! Do czyszczenia blatów, zlewozmywaków, umywalek, wanien, okapów.

JEDEN minimalistyczny i ekologiczny do ręcznego zmywania naczyń i czyszczenia powierzchni!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December