BioFresh Bułgarska WODA PERFUMOWANA Kwiatowa damska z płatkami RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ i naturalną WODĄ RÓŻANĄ 50ml

34,99 zł
Brutto

Naturalna bułgarska WODA PERFUMOWANA Kwiatowa z płatkami RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ oraz z naturalną WODĄ z RÓŻY BUŁAGARSKIEJ. Zachwycający zapach kwiatowy. Zapach jest miły, lekki, przyjemny i subtelny. Nie jest ciężki ani nie jest zwyczajny. Zapewnia lekki świeży zapach róży, który utrzymuje się przez cały dzień, a jeśli skropisz obszar ubrania, nadal będzie dobrze pachniał, następnego dnia. Odpowiedni dla kobiet, które kochają klasyczne nuty kwiatowe. Woda zapakowana w eleganckie pudełeczko. Idealny dodatek do prezentu!

Ilość
0
Towar w magazynie

BioFresh Naturalna bułgarska WODA PERFUMOWANA Kwiatowa z płatkami RÓŻY DAMASCEŃSKIEJ oraz z naturalną WODĄ z RÓŻY BUŁAGARSKIEJ. Zachwycający zapach kwiatowy. Zapach jest miły, lekki, przyjemny i subtelny. Nie jest ciężki ani nie jest zwyczajny. Zapewnia lekki świeży zapach róży, który utrzymuje się przez cały dzień, a jeśli skropisz obszar ubrania, nadal będzie dobrze pachniał, następnego dnia. Odpowiedni dla kobiet, które kochają klasyczne nuty kwiatowe. Woda zapakowana w eleganckie pudełeczko. Idealny dodatek do prezentu!

Pojemność: 50ml

CIEKAWOSTKA:

Woda różna i bułgarski olej różany to towary eksportowe Bułgarii od początku XVIII wieku. Płatki róż zbierane są tylko przez trzy tygodnie, a następnie destyluje się z nich jeden z najdroższych olejów świata . Litr różanego olejku kosztuje ok. 6 tysięcy euro (ok. 25 000 zł), Aby powstał gram olejku potrzeba trzech ton kwiatów! Jest bardzo trwały i ma jedyny, niepowtarzalny aromat. Bułgarski olej różany zawiera ponad 300 dobroczynnych związków.

Za swoje przeciwzapalne i pielęgnujące właściwości zdobył uznanie firm kosmetycznych, farmaceutycznych i spożywczych na całym świecie. Np. jest składnikiem sławnych perfum jak Chanel No 5.

Nigdzie indziej na świecie, nie udaje się wyhodować róż o tak intensywnym aromacie, oraz o tak wspaniałych właściwościach pielęgnacyjnych Spowodowane jest to specyficznym klimatem Bułgarii.

962804

Opis

Pojemność
50 ml

Specyficzne kody

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BioFresh Bułgarska WODA...

34,99 zł