Aleppo Soap Co. SÓL z Morza Martwego POMARAŃCZA 500g

61,99 zł
Brutto

SÓL z MORZA MARTWEGO użyta do kąpieli przyniesie odprężenie i rewitalizację. Użyta w niewielkiej ilości może posłużyć jako energetyzujący peeling do ciała (dla zwiększenia komfortu, zaleca się zmieszać ją z olejkiem do pielęgnacji ciała). Morze Martwe jest niezwykłym rezerwuarem bogatych w pierwiastki śladowe i minerały kryształów solnych wyjątkowo przyjaznych delikatnej i wrażliwej skórze, zastałym mięśniom i stawom. Użyta w kąpieli, pozwoli odprężyć się i zregenerować w atmosferze wypełnionej orientalnym aromatem kwiatu pomarańczy.

Ilość
0
Towar w magazynie

Aleppo Soap Co. SÓL z MORZA MARTWEGO użyta do kąpieli przyniesie odprężenie i rewitalizację. Użyta w niewielkiej ilości może posłużyć jako energetyzujący peeling do ciała (dla zwiększenia komfortu, zaleca się zmieszać ją z olejkiem do pielęgnacji ciała). Morze Martwe jest niezwykłym rezerwuarem bogatych w pierwiastki śladowe i minerały kryształów solnych wyjątkowo przyjaznych delikatnej i wrażliwej skórze, zastałym mięśniom i stawom. Użyta w kąpieli, pozwoli odprężyć się i zregenerować w atmosferze wypełnionej orientalnym aromatem kwiatu pomarańczy.

SPOSÓB UŻYCIA:

Pełna garść soli wystarczy, aby przygotować rewitalizującą kąpiel.Aby przygotować peeling wystarczy zmieszać równe ilości soli i wody lub olejku do pielęgnacji ciała. Unikać kontaktu z oczami. Spłukać dokładnie po użyciu. Nie spożywać.

SKŁAD:

Maris Sal(sól morska)*, Parfum.

* Składniki pochodzenia naturalnego: 99.9%

ASELS17

Opis

Przeznaczenie
do ciała
kąpiel i prysznic
Zapach
pomarańczy

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Aleppo Soap Co. SÓL z Morza...

61,99 zł